Mijn Klacht:
Ik krijg altijd in december mijn jaarnota en deze zou ik 28 december ontvangen, maar nu ben ik per 26 december overgestapt naar Essent.
Omdat ik minder heb gebruikt en geld terug denk te ontvangen wancht ik met smacht op de nota, echter…….ik kreeg eind december geen jaarnota, dus een paar dagen later maar eens gebeld met het nummer van de klantenservice ( 45 cent per gesprek) Meisje aan de telefoon zei dat er door een storing langer gewacht moest worden op de jaarnota, dat die nog wel twee weken op zich kon laten wachten. Ook vertelde ze mij dat ik hem via de post zou krijgen omdat ik was overgestapt ( normaal kon ik hem inzien door in te loggen en kreeg ik hem via de mail.
Paar weken gewacht, maar geen jaarnota, dus maar weer eens gebeld ( weer 45 cent).
De iets te amicale jongenman aan de telefoon vertelde mij dat zijn collega die ik eerder aan de telefoon had gehad mij verkeerde informatie had gegeven, ik kreeg helemaal geen jaarnota, ik kreeg gelijk een eindnota en die kon nadat ik was overgestapt wel vier weken op zich laten wachten….
Nu, ruim vier weken na de overstap, maar weer eens gebeld ( weer 45 cent armer) waar nou toch die eindnota blijft.
“Helaas mevrouw, wij hebben een technische storing waardoor ik niet in de systemen kan, ik verzoek u om na twee uur terug te bellen”.
Nou vind ik dat dit kan gebeuren, maar omdat ik hier met een betaald nummer te maken heb en ik er niets aan kan doen dat Eneco met wel heel veel storingen te maken heeft verzocht ik de jongensman om mij terug te bellen. “Wij kunnen helaas niet terug bellen mevrouw, u zult dat zelf moeten doen want wij hebben een storing en ik kan geen terugbelverzoek invoeren”
Huh…..je hebt daar toch wel een pen en papier en kunt mijn gegevens opschrijven en mij later vandaag terugbellen, hij gaf toch door dat de storing na twee uur opgelost zou zijn !!!
Nee hoor, ook dat was niet mogelijk, dat mogen ze bij de klantenservice van Eneco niet doen ( waarom heet het daar in godsnaam KLANTENSERVICE als de SERVICE zo ver te zoeken is.) Ik vroeg een leidinggevende aan de telefoon, maar ook dat ik niet mogelijk bij Eneco. Te triest voor woorden om ze je werk te moeten doen jongen, ik bel na tweeen wel terug ( hoppa de volgende 45 cent)
Wat deze klant nog mooier maakt is is dat ik ondertussen vier keer door Eneco gebeld ben met aanbiedingen of ik alsjeblieft terug wil komen. Dan kan je afspraken met ze maken en bellen ze je precies op het tijdstip terug wat je van ze vraagt.
Nou denk ik niet aan terugkomen, ik denk dat dit wel duidelijk is.
Gewenste Oplossing:
Eindelijk mijn eindafrekening en excuses van Eneco. Vergoeding van de telefoonkosten en de tijd die ik daaraan kwijt ben ( ik heb twee maal twintig minuten moeten wachten voor ik iemand aan de telefoon kreeg)
Als ik ooit terug zou willen komen bij Eneco dan zullen ze mijn vervelende gevoel wat ik nu heb moeten wegnemen. Ook zou ik willen dat de mensen bij de klantenservice de klanten beter kunnen helpen, te triest dat iemand zo zijn of haar werk moet doen. Een gratis telefoonnummer zou ook beter zijn, anders moeten ze zich geen klantenservice meer noemen.

