Mijn Klacht:
Had een energiecontract bij Welkom Energie en betaalde daar e 164,- pm. Na het faillissement en de overname door Eneco werd mijn voorschot bij Eneco e 273,- Ik snap dat dit bedrag door de hogere energietarieven hoger is en heb daarom niet direct actie ondernomen om over te stappen naar een andere/goedkopere energie aanbieder. Op 4 december jl ontving ik mijn 1e maandrekening met daarop een door mij te betalen bedrag van bijna e 540,- !!!
Een wat mij betreft schandalig hoog bedrag !
Vandaag gebeld met een andere energie aanbieder die op basis van mijn energieverbruik een voorschot van e 273 rekent. Ik zit echter nog een maand vast aan Eneco en kan dus nog een veel te hoge rekening verwachten…. Te triest voor woorden !
In mijn ogen maakt Eneco zwaar misbruik van de situatie hetgeen mij zwaar teleurstelt.
Ik hoop dat voormalig Welkom klanten zich collectief tegen de handelswijze van Eneco verzetten.
Gewenste Oplossing:
Ik ben ernstig teleurgesteld en zal nooit klant van Eneco worden. Ik zal dit ook breed verkondigen. Nogmaals er wordt zwaar misbruik van de situatie gemaakt !!
Een oplossing is wat mij betreft een acceptabele, veel lagere energierekening van Eneco waarin gerekend wordt met normale marktconforme tarieven.

