Mijn Klacht:
Sinds oktober 2018 heb ik een contract bij Eneco met Toon lopen. Aangezien het het eerste jaar is in de woning willen wij tussentijds kunnen controleren hoe we staan t.o.v. het voorschot bedrag. Dat was dus o.a. ook de reden voor Toon. Aangezien de slimme meters nog steeds niet geïnstalleerd zijn werkt Toon nog niet naar behoren en betalen we volgens de monteur geen abonnementskosten zolang Toon niet goed werkt.
Nu wilde ik vandaag de meterstanden in de app zetten om te controleren hoe ik sta t.o.v. het voorschotbedrag maar dit kan nog steeds niet (ja, het is inmiddels al de 4e keer dat ik het probeer sinds oktober 2018). Gebeld met de klantenservice, krijg je een kereltje aan de telefoon die heel erg opgejaagd overkomt (belde om 17:55 en volgens mij sluiten ze om 18:00 maar daar heb ik geen boodschap aan) en mij vervolgens vertelt dat er in het gehele 1e jaar van een contract geen meterstanden kan doorgeven en zij ook niet kunnen kijken hoe ik nu sta t.o.v. het voorschotbedrag. Zelfs die Pipo van de klantenservice kon mijn meterstanden van vandaag niet invullen om dit te controleren!!
Ik vind dit echt een hele kwalijke zaak! Ik heb mezelf ingeschaald op 3000kWh en 1200m3 verbruik per jaar en daar betaal ik volgens Eneco maar €70,- per maand voor.. iets klopt hier niet?!?!
Ben het zat om elke keer van het kastje naar de muur te worden gestuurd hiervoor. Bij elke andere energieleverancier kun je tussentijds meterstanden invullen om te controleren of de ingeschatte jaarkosten nog steeds kloppen. Heb geen zin om na het 1e jaar een onwijs nutteloos hoog bedrag te moeten betalen.
Trouwens, heb 2 oktober 2018 een mailbevestiging vanuit Eneco dat zij de slimme meters hebben aangevraagd! Dus hou op met mij de hele tijd door te sturen naar de netbeheerders (Enexis en Coteq). Het is jullie fout!!
Gewenste Oplossing:
Los dit gedoe correct op en hou op met mij van het kastje naar de muur te sturen!!

