Klacht: Terug gave overstap boete

[email protected] op 10 juni 2014 over Eneco in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Eneco has resolved this complaint
Klacht opgelost op 12 juni 2014
Reactie van het bedrijf:

Boetevergoeding is nu inmiddels verrekend met het openstaande saldo. We hebben hierover telefonisch contact met mevrouw gehad en excuses aangeboden voor de onduidelijke communicatie en het lange wachten op de verrekening. We pakken de opmerkingen op als verbeterpunten.

Bedrijf Eneco
Status Opgelost
Datum 10 juni 2014

Een klant van Eneco heeft in februari 2014 documenten ingediend voor de terugbetaling van een overstapboete, maar heeft tot begin juni nog niets ontvangen. Ondanks meerdere telefoontjes en verschillende mededelingen over de verwerkingstermijnen, voelt de klant zich in het ongewisse en vindt het onterecht dat Eneco geen rekening houdt met de financiële situatie van klanten. De klant vraagt om een duidelijke reactie van Eneco.

Mijn Klacht:

Heb de benodigde documenten voor terug gave overstap boete in februari 2014 ingediend. Het is nu einde 1ste week juni en heb nog niets ontvangen. Heb diverse telefoontjes hierover gepleegd en heb verschillende versies van termijnen te horen gekregen.
Van 4 tot 8 weken. Inmiddels zijn deze termijnen zwaar overschreden. De laatste keer kreeg ik te horen dat Eneco het druk had en vele aanvragen moest verwerken.
moet ik daar boodschap aan hebben ?
Omgekeerd zal Eneco geen boodschap hebben aan dat hun klanten een keer krap zitten en daarom de rekening niet kunnen betalen.
Krijg inmiddels het gevoel dat ik aan het lijntje gehouden wordt.
Bij de overstap is ovetigens niet gemeld dat de klant zelf zorg moet dragen voor de overstap boete.
Graag een reactie en dan een andere als dan, wij hebben het te druk.

Gewenste Oplossing:

Zodra Eneco zsm voldoet aan datgene wat afgesproken is.
Het geld (€ 100,-) gestort is op mijn rekening.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Eneco over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Eneco in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Eneco een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Eneco

Heeft op 12 juni 2014 om 15:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

Boetevergoeding is nu inmiddels verrekend met het openstaande saldo. We hebben hierover telefonisch contact met mevrouw gehad en excuses aangeboden voor de onduidelijke communicatie en het lange wachten op de verrekening. We pakken de opmerkingen op als verbeterpunten.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Source: ACM / Geschillencommissie Energie