Klacht: Slimme meter/ toon

Amgeliek op 28 september 2015 over Eneco in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Eneco has resolved this complaint
Klacht opgelost op 29 september 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw, Bedankt voor het delen van uw klacht. Vervelend om te lezen dat u het gevoel heeft dat we onze toezegging niet nakomen. De aanvraag voor een slimme meter doen wij bij de netbeheerder. Dit proces kan 12 weken...

Bedrijf Eneco
Status Opgelost
Datum 28 september 2015

Een klant van Eneco heeft een klacht ingediend over de plaatsing van een slimme meter, die nodig is om optimaal gebruik te maken van het apparaat Toon. Na het verstrijken van de beloofde termijn van 12 weken zonder verdere communicatie of plaatsing, heeft de klant op 17 september een e-mail gestuurd, maar hierop is nog geen reactie ontvangen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Op 11 juni is bij ons Toon geplaatst,maar het bleek dat er een slimme meter geplaatst moest worden om van toon optimaal gebruik te kunnen maken.
Binnen 12 weken zou er een slimme meter geplaatst worden.
Na 12 weken gebeld met Eneco ,het bijt dat de 12 weken pas ingaan na acceptatie vd aanvraag bij stedin.
Maar dar het nog steeds ongeveer 12 weken zou duren.
Ondertussen zijn we 16 weken verder .en nog niets gehoord.
Een klacht per mail gestuurd op 17 september,Daar ook nog geen antwoord op gekregen,ondanks de toezeggen binnen 5 werkdagen te reageren.

Gewenste Oplossing:

Wanneer t fatsoenlijk opgelost wordt
Slimme meter zsm geplaatst wordt,en er een tegemoetkoming komt

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Eneco over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Eneco in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Eneco een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Eneco

Heeft op 29 september 2015 om 15:04 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw,

Bedankt voor het delen van uw klacht. Vervelend om te lezen dat u het gevoel heeft dat we onze toezegging niet nakomen. De aanvraag voor een slimme meter doen wij bij de netbeheerder. Dit proces kan 12 weken in beslag nemen, afhankelijk van voornamelijk de planning van de netbeheerder.

Wij hebben de aanvraag bij de netbeheerder ingediend, zoals toegezegd. De aanvraag is ook door de netbeheerder goedgekeurd, dus het wachten is op de plaatsing, door de netbeheerder. Ik snap heel goed dat lang wachten vervelend is. Ik zou u echter adviseren hierover contact op te nemen met de netbeheerder en hen te vragen waarom er nog geen afspraak met u gemaakt is.

Met vriendelijke groet,

Kelly, medewerkster Eneco

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - Dit antwoord kan ik dus niets mee.u zegt zelf dat het 12 weken kan duren.maar er zijn al 16 weken voorbij. En ik ben nog niet eens gebeld voor een afspraak.het s wel gemakkelijk om schuld bij stedin te leggen.maaru beweert dat t maximaal 12 weken duurt.en u reageert ook niet op mijn mail van 17 september Het wordt tijd om over te stappen denk ik,als u zo met uw klanten omgaat.

Amgeliek

Heeft op 05 oktober 2015 om 08:13 geantwoord

Er is helemaal geen oplossing
Er wordt gezegd dat proces 12 weken in beslag kan nemen.
En dat wachten lang duurt
Maar we wachten al sinds 11 juni.
Dat is bijna 18 weken.
Eneco moet geen beloftes doen die niet nagekomen worden!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie