Klacht: slechte, onbeschofte en onzorgvuldige Klantenservice

Markstoffels1988 op 27 maart 2019 over Eneco in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Eneco has resolved this complaint
Klacht opgelost op 28 maart 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste heer, mevrouw, Bedankt voor uw melding. Wat jammer om te vernemen dat dit allemaal zo moeizaam is verlopen. Ik zie dat u vandaag contact heeft gehad met mijn collega via Twitter. Is hiermee uw vraag en klacht al opgelost?...

Bedrijf Eneco
Status Opgelost
Datum 27 maart 2019

Na bijna vijf jaar klant te zijn bij Eneco, heeft de consument zijn account opgezegd vanwege herhaaldelijke problemen met de klantenservice. Betalingen werden regelmatig verkeerd verwerkt, wat leidde tot frustratie en het nodig hebben van frequent contact, vaak tijdens werkuren. De consument ervoer inconsistentie in de kwaliteit van de geboden hulp, variërend van onbeschofte tot professionele medewerkers.

Mijn Klacht:

Goedendag,

Vandaag hebben we onze eneco account opgezegd na bijna 5 jaar klant te zijn.
We hebben maandelijks contact gehad omdat de betalingen steeds verkeerd ontavngen werden door het systeem terwijl wel de juiste referentie nummers hadden gebruikt.

Keer op keer moest ik contact opnemen tijden smijn werk en pauzes om ervoor te zorgen dat de betalingen goed werden verwerkt.
We zijn niet zo lang geleden verhuisd en we hadden een kleine periode toen onze betalingsregelingen een aantal maanden goed verliep.
op moment dat we zijn verhuisd en dit doorgegeven hadden zijn ineens al onze betaal geschiedenissen verdwenen.

hierdoor kwamen we weer in de zoveelste situatie dat we de ene keer geholpen werden door onbeschofte brabantze mensen en de andere keren door professionele medewerkers.

Maar puntje bij paaltje , er is zoveel rommel en onduidelijkheid en sommige medewerkers zijn zo onprofessioneel dat onze btaalregeling steeds werdt gewijzigd.

tot slot hebben we vandaag gebeld om een betaling te betalen en graag wilden weten welk referentie nummer , de medewerkster Sophie Titulear had nog zonder bevestiging gegeven te hebben de betalingsregeling geannuleerd.
Ze vroeg me eerst of wij alle betalingen ie openstonden in 1 pakket wilde gooien en hiervoor een betalings regeling van 6 maanden af te spreken.

Ik vroeg haar hoeveel zou dat dan worden waarna ze gelijk dus de vorige betalings regeling had genanuuleerd wat ik niet wilde

dat was de laatste druppel en toen hebben we maar besloten om over te gaan stappen naar Oxxio omdat het gewoon te gek voor woorden was.

Wij zijn al 5 jaar klant geweest dus wij vinden het onrechtvaardig en zijn het niet eens om nog eens een boete te betalen .

Omdat de medewerkers en het systeem er een puinhoop van hadden gemaakt zijn wij vertrokken.

wij verwachten hierop een goede oplossing te krijgen in de zin van dat die 100 euro boete verdwijnt.!!!

Wij zijn zo ontevreden over eneco dat we bijna naar de geschillen commissie zijn gegaan.
Maar we willen dit nog netjes regelen, indien dat niet wordt nageleefd dan stappen we naar de geschillen commissie.

Mark Stoffels
Klant nummer ; 39018517

Gewenste Oplossing:

- 100 euro boete Kwijtgescholden wordt
- een compensatie voor al onze stress om steeds ervoor te zorgen en te controleren dat of de betaling goed is geincasseerd enof het bedrijfs financieel systeem het bedrag wel goed heeft verwerkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Eneco over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Eneco in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Eneco een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Eneco

Heeft op 28 maart 2019 om 16:32 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer, mevrouw,

Bedankt voor uw melding.
Wat jammer om te vernemen dat dit allemaal zo moeizaam is verlopen.

Ik zie dat u vandaag contact heeft gehad met mijn collega via Twitter. Is hiermee uw vraag en klacht al opgelost?
Zit u toch nog met vragen dan verneem ik dat graag of u kunt reageren via Twitter.

Met vriendelijke groet,
Vincent
Eneco Webcare

Markstoffels1988

Heeft op 02 april 2019 om 14:03 geantwoord

ik will graag direct contact met die gene die bevoegd is oplossingen te bieden betreft de rommelige service en soms erg onprofessioneel personeel wat niet wee wat ze doen en zomaar betalingsregelingen aan passen waardoor betalingen kruislings gaan.

Bericht van Eneco

6 jaren geleden - Uit uw bericht maak ik op dat het contact via Twitter niet goed is verlopen. Ik raad u daarom aan om te bellen met de afdeling Credit Management. Mijn collega's zijn bereikbaar via; 010-8921599

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie