Geboden Oplossing:
Beste,
Bedankt voor het delen van uw ervaring en feedback. Zonde dat u zich opgelicht voelt door ons. Dit gevoel willen we onze klanten absoluut niet geven. Graag geef ik via deze beantwoording uitleg over onze werkwijze.
Alle welkomstkortingen worden door ons verrekend op de eerste jaarnota. Dit staat aangegeven in het bijbehorende 1-jarige contract wat met ons is gesloten. Ook heeft u ons op 04-08-2017 online gevraagd wanneer u de korting zou ontvangen. Daarop is toen geantwoord dat dit met de eerste jaarnota verrekend zou worden. Vervelend dat hierover toch nog onduidelijkheden zijn ontstaan.
Wat betreft de uitkomst van uw jaarnota, is het uiteraard meer dan vervelend dat u minder geld terug heeft gekregen dan verwacht. Deze uitkomst is voor ons niet zichtbaar. Wellicht kunt u een print screen meesturen, als bijlage, waarop deze uitkomst zichtbaar is? Lukt dit niet via deze weg dan vraag ik u om dit via ons Facebook- of Twitter account te versturen.
Wij gaan niet over tot het uitkeren van een compensatie van €100,00 euro. Dit omdat u tegen uw werkelijke verbruik bent afgerekend op de jaarnota. De uitkomst van onze app is te allen tijde een indicatie welke kan afwijken. We onderzoeken wel graag waardoor dit is ontstaan. Dit verandert echter niets aan de uitkomst van de jaarnota zelf.
Heeft u, naast het gebruik van de app, ook de verbruik- en kostenoverzichten bekeken en vergeleken? Deze worden tweemaandelijks verstuurd met daarin een accurate informatie over uw verbruik en de bijbehorende kosten.
Ik zie uw reactie graag tegemoet.
Groet, Erica
Eneco Webcare