Mijn Klacht:
Via deze weg wil ik mijn beklag doen over de gang van zaken met betrekking tot mijn CV onderhoudscontract bij Eneco in samenwerking met Roamler Tech. Ik betaal ruim twee jaar trouw mijn abonnementsgeld a 8,95 euro per maand. De afspraak bij dit contract is, dat er eens in de twee jaar onderhoud wordt gedaan aan mijn CV ketel.
In juni 2019 kreeg ik een e-mail vanuit Eneco m.b.t een afspraak voor onderhoud in september 2019. Deze dag kwam ons niet uit vanwege de vakantie. Hierop kreeg ik 1 juli 2019 een email dat er binnen 6 weken een nieuwe afspraak met mij zal worden gemaakt. Deze afspraak werd niet nagekomen waarop ik zelf, in september 2019, telefonisch contact heb opgenomen met Eneco. Er werd met mij een afspraak gemaakt dat er een onderhoudsmonteur langs zou komen op 9 oktober 2019 tussen 08.00 en 11.00 uur.
Op 1 oktober 2019 krijg ik een email van Roamler Tech dat deze afspraak niet kan worden nagekomen vanwege het uitvallen van een monteur. Mij werd in diezelfde email gevraagd of 17 oktober 2019 tussen 11.00 en 13.00 uur uitkomt. Ik heb op deze email gereageerd met Eneco in de CC, dat dit tijdstip mij niet uitkomt. Op deze email werd niet meer gereageerd door Roamler Tech waarop ik wederom telefonisch contact heb opgenomen met Eneco. Er is toen, vanuit Eneco, contact opgenomen met Roamler Tech. Mij werd toegezegd dat, door Roamler Tech, met mij, voor het einde van de maand, een afspraak zou worden gemaakt. Deze afspraak werd niet nagekomen waarop ik weer telefonisch contact heb opgenomen met Eneco, begin november 2019. Er is toen een afspraak ingepland voor aanstaande maandag 25 november 2019 tussen 17.00 en 21.00 uur.
Eergisteren, 21 november 2019, werd mijn voicemail ingesproken door Roamler Tech met de mededeling dat de afspraak van aankomende maandag 25 november 2019 niet door kan gaan vanwege het uitvallen van een monteur en of het uitkomt op dinsdag 26 november 2019 tussen 11.00 en 13.00 uur.
Ik heb gisteren 22 november 2019 telefonisch contact opgenomen met Roamler Tech voor het maken van een nieuwe afspraak omdat dinsdag 26 november ons niet uitkomt. Na 10 minuten in de wacht te hebben gestaan kreeg ik een jonge dame aan de lijn die met mij geen nieuwe afspraak kon maken. Ze heeft het e.e.a. genoteerd qua wensen en tijdstippen en ik zou gisteren, vrijdag 22 november 2019, worden teruggebeld voor een definitieve afspraak. Ik heb vervolgens Eneco gebeld over de gang van zaken en dat ik enorm ben teleurgesteld in het niet nakomen van afspraken vanuit Roamler Tech en Eneco.
Ik ben gisteren, vrijdag 22 november 2019, niet teruggebeld door Roamler Tech voor het maken van een nieuwe afspraak. Wel door Eneco, met excuses en dat dit inderdaad niet de gang van zaken is. Eneco had contact gehad met Roamler Tech en die zouden mij z.s.m. contacten voor het maken van een nieuwe afspraak. Hetgeen gisteren dus niet is gebeurd. Wederom een afspraak die niet wordt nagekomen.
Zoals ik deze klacht begin, ik betaal iedere maand trouw voor diensten die uiteindelijk niet worden nagekomen. Waar betaal ik voor, vraag ik mij dan af. Twee jaar lang 8,95 euro per maand, is ruim 214 euro, voor nog helemaal niets.
Ik prijs mij gelukkig dat het geen storing betreft aan mijn CV, als dit een normale gang van zaken is.
Gewenste Oplossing:
Dat ik binnen 14 dagen een monteur aan huis heb gehad zodat de afspraken in mijn contract, met Eneco, worden nagekomen, namelijk 1x in de twee jaar onderhoud aan mijn CV.
Indien er geen monteur, binnen 14 dagen, vanaf 22-11-2019, bij mij thuis is geweest, ontbind ik het contract met Eneco en verwacht ik van Eneco compensatie in mijn abonnementsgeld.


