Klacht: niet correct behandeld door medewerker

wilmaton op 18 maart 2014 over Eneco in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Eneco has resolved this complaint
Klacht opgelost op 13 november 2014
Reactie van het bedrijf:

Klacht op 8 april 2014 afgehandeld door de heer Verheul

Bedrijf Eneco
Status Opgelost
Datum 18 maart 2014

Een klant van Eneco ervaart ontevredenheid over de behandeling door een medewerker tijdens een telefoongesprek over terugkerende stroomuitval. De klant voelt zich onterecht aangesproken en slecht behandeld, en heeft moeite om contact op te nemen via e-mail. Ondanks langdurige loyaliteit aan het bedrijf, verlangt de klant excuses voor de geboden service.

Mijn Klacht:

ik belde met eneco omdat mijn stoppen steeds er steeds uit sloegen, en er niks aan stond dus ik dacht dat het in het kastje zat, die man was zo lomp en commandeerde dat ik alle stekkers er uit moest halen en dat het aan mezelf lag etc. nou een heel verhaal, hij dacht dat ik zijn hond of vrouw was, ik ben daar niet van gediend en probeer al vanaf vrijdag een mail te sturen maar elke keer word ik er uitgegooid, ze doen ook echt alle moeite om je niet te woord te staan en als je belt moet je mailen maar ja dat lukt niet, ik wil excuses van Eneco, want ik ben heel boos hierom, ben al 37 jaar vaste klant we krijgen nooit wat en dan wordt je zo behandeld

Gewenste Oplossing:

gebeld worden voor excuses en een leuke korting

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Eneco over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Eneco in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Eneco een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Eneco

Heeft op 13 november 2014 om 16:04 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klacht op 8 april 2014 afgehandeld door de heer Verheul

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Source: ACM / Geschillencommissie Energie