Mijn Klacht:
Tamara belooft gespreksbevestiging in e-mail. Doet dat niet. haar oplossing aan de telefoon was suggestief en inadequate. daarop heb ik onderstaande e-mail teruggestuurd.
Tamara,
U beloofde mij in ons telefoongesprek van zo-even het besprokene te vermelden in de e-mail. Zie daar: niets daarvan.
Voor mij is het volstrekt onduidelijk hoe de berekening tot stand is gekomen. Het huis heeft 10 (voornamelijk warme zomer-) maanden leeggestaan met de kachel zo laag dat er nauwelijks verbruik is geweest. Mij is uit de nota’s niet duidelijk waar de bijbetaling uit voort is gekomen en met uw suggesties dat er een schatting is gemaakt omdat de beginstand niet bekend is, is onzin aangezien er het jaar ervoor een stand is doorgegeven, waarop Eneco zich op kan baseren.
De hele afwikkeling de afgelopen maanden heeft veel telefoontjes gekost en laat uiteindelijk bij mij een slechte indruk achter. Sterker, het idee dat er te veel betaald moet worden, wat u niet kunt onderbouwen.
Met vriendelijke groeten,
Lydia Gille
Executeur-testamentair
Gewenste Oplossing:
Jaarlijkse worden er meterstanden opgegeven. Geeft u de vorige opgegeven meterstand van 2018 (uw peildatum), betrek de meterstand van 15.3.2019 en specificeer hoe het komt dat wij 10x 50 euro betalen (juni 2018-maart 2019)inclusief de maand maart die maar voor de helft telt plus € 103,97 terwijl een huis leegstaat met de thermostaat laag in een uiterst warm jaar. Geen suggesties à la Tamara, maar concreet verbruik met tarief.
Bij voorbaat dank.


