Klacht: Inloggen op account niet mogelijk(kan dus geen factuur betalen) Mails worden niet beantwoord

Nivillac op 28 mei 2012 over Eneco in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Eneco has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 6 juni 2012
Reactie van het bedrijf:

reactie gegeven per e-mail. Klant kan nu inloggen.

Bedrijf Eneco
Status Opgelost
Datum 28 mei 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik kan al meer dan een maand niet inloggen op mijneneco.nl en kan dus mn factuur niet betalen. (Ik word elke keer naar en andere pagina verwezen ) Vorig maand had ik het probleem al en heb moeten bellen en lang gesproken over het niet in kunnen loggen. Uiteindelijk heb ik via aanmaning kunnen betalen. Dit vind ik dus niet kunnen.We zitten inmiddels in de 2e maand dat ik niet kan inloggen om te betalen. Ik heb al 4 mails gestuurd naar Eneco en verteld dat ik niet kan inloggen en niet kan betalen. Er word niet op mn mails gereageerd. Dit vind ik absoluut niet netjes. Ik vind het jammer dat ze me vervolgens deze maand weer een aanmaning gaan sturen en niet gaan kijken naar het probleem. Ik kwam zelfs met oplossing om alles vn mn account te verwijderen, zodat ik opnieuw een account kan maken maar zelfs dat doen ze niet. Ik erger me vooral aan het idee dat mn mails niet beantwoord worden terwijl er word gezegd dat er een reactie binnen 2 dagen komt. ( en bellen naar 0900,dat ga ik niet doen, want dat is wat ze willen)

Gewenste Oplossing:

Reageren op mails van klanten ! zorgen dat ik kan inloggen en mijn rekening kan betalen !

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Eneco in behandeling genomen

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - Grappig dat Eneco ineens via de oude mails van mij met een oplossing komt. Inderdaad door mijn account te verwijderen en opnieuw te beginnen. Grappig !

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Eneco een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Eneco

Heeft op 06 juni 2012 om 11:32 geantwoord

Geboden Oplossing:

reactie gegeven per e-mail. Klant kan nu inloggen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Eneco beoordeeld.

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - er is geen oplossing, ik kan nog steeds niet inloggen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Source: ACM / Geschillencommissie Energie