Mijn Klacht:
Geachte mevrouw / mijnheer,
Onlangs dat ik Op 10 februari een klachtmail heb gestuurd naar [email protected] en na een week totaal geen antwoord noch een bevestiging dat mijn mail is aangekomen gehad te hebben, heb ik op 17.02.2017 met de storingdienst installatie bedrijven Eneco en gevraagd of mijn klacht in behandeling was, Antwoord hierop was dat ze geen mail hadden ontvangen met een klacht van mij, hierop heeft de medewerkster de klacht handmatig in hun systeem gebracht en ik heb opnieuw dezelfde mail naar [email protected] gestuurd, wederom zonder een bevestiging van Eneco dat de klachtmail goed is aangekomen, alles bij elkaar zijn we dus 4 weken bezig en heb dus nog niks vernomen van Eneco. misschien dat het via klacht.nl wel actie door Eneco wordt genomen, ( hieronder mijn klacht aan [email protected] )
Geachte Mevrouw / mijnheer,
Om maar direct met de deur in huis te vallen, ben ik totaal niet tevreden over de service verlening van installatie bedrijven van Eneco, en zal u ook uitleggen waarom.
Woensdag avond tussen 19.00 / 20.00 uur heb ik met de storingsdienst van Eneco gebeld ( 088-8955000 ) voor storing aan mijn CV ketel ( Agpo econpact 225c ) met foutcode F9, na uitnemen van de steker en daarna de stekker terug ingestoken te hebben kreeg ik de foutmelding F8, de medewerkster die de telefoon aannam kon mij helaas niet verder helpen en heeft hierop een afspraak ingepland, omdat het zo druk was kon het niet meer dezelfde avond en hebben we samen besloten om de afspraak de volgende dag op 9 februari tussen 14.00 t/m 18.00 in te plannen, dit omdat ik ochtend dienst had en mijn vrouw drie uur vrij heeft genomen om het te kunnen overbruggen, zodat er in ieder geval iemand thuis zou zijn wanneer de monteur tussen 14.00 en 18.00 uur langs zou komen.
De volgende ochtend 9 februari toen ik wakker werd en naar mijn werk ging zag ik op de Toon van Eneco dat het probleem op een of ander manier opgelost was, in de loop van de ochtend heb ik met de storingsdienst van Eneco gebeld ( 088-8955000 ) en verteld dat het probleem opgelost was, de medewerksters en ik kwamen tot de conclusie dat er toch even een monteur langs moest komen om het toch te checken, rond 14.45 was ik thuis zodat mijn vrouw naar haar werk kon, onder tussen was het al 17.00 uur nog steeds geen monteur, hierop heb ik een familielid geregeld om mijn zoon naar de training te brengen.
Om 18.20 was er nog steeds geen monteur langs geweest, daar ik nog een paar afspraken in de avond had staan en mijn zoon moest ophalen van de training, heb ik de storingsdienst van Eneco gebeld om te vragen waar de monteur bleef, de medewerkster kon mij vertellen dat de monteur nog niet onder weg was, waarna ik wit heet werd, de hele middag zitten wachten op een monteur en nog niet langs geweest, mijn vrouw drie uur verlof opgenomen, familielid geregeld om mijn zoon naar de training te brengen en zelfs geen eten klaar gemaakt omdat er een monteur langs zou komen, de medewerkster kon mijn vertellen dat er iemand van de planning wat gedaan had, de medewerkster denkt dat ze de afspraak bij de monteur weg hebben gehaald en daarna weer terug hebben gezet, ( ze hebben de afspraak bij een andere monteur hebben gezet ), maar daarna toch weer terug gezet bij de 1ste monteur, als de monteur dan tegen vijf uur op zijn tablet de afspraak binnen krijg begrijp de medewerkster dat de monteur al onderweg is naar een klant om zijn klus te moeten doen, niet geheel de schuld van de monteur volgens medewerkster. Ikzelf vind het allemaal prima wat de medewerkster verteld en neem het haar zeer zeker niet kwalijk, maar als klant heb ik daar geen boodschap aan, ik heb ook mijn afspraken, en heb ook het e.e.a. moeten regelen om deze afspraak te laten slagen. Het meest vervelende van alles vind ik dat we in het jaar 2017 leven met allerlei technische snufjes zoals en tablet, gsm, smartphones noem het maar op, maar een belletje van de monteur kan er blijkbaar niet vanaf met de mededeling dat er uitloop van werkzaamheden zijn of dat het tegen zit of wat dan ook.
Gewenste Oplossing:
Zoals gezegd dien ik hierbij mijn klacht in en verwacht een welgemeend excuus en een tegemoetkoming in de geleden schade lijken mij wel op zijn plaats.

