Mijn Klacht:
Ik ben overgestapt naar een andere provider. Ik heb op 30 januari 2018 een eindafrekening ontvangen waarop de beloofde bonus van 235€ aan het einde van mijn 1-jarige contract ontbreekt en waar ik daar bovenop een boete van 100 € voor contractbreuk krijg.
De datum op mijn contract die ik op 27 december 2016 van Eneco kreeg en in mijn bezit is, vermeldt duidelijk 23 januari 2017 als startdatum. Mijn nieuwe contract bij Nuon start op 24 januari 2018 dus ik heb geen contractbreuk gepleegd en van de acties van Eneco klopt niets.
Ondertussen heb ik hierover ook al meerdere keren klantenservice van Eneco aan de lijn gehad, heb ik 2 keer gehoord dat mijn klacht terecht is, is mij gevraagd om Eneco nog een keer een kans te geven dit goed uit te zoeken en af te ronden en is mij meerdere keren met klem verzekerd dat ik zou worden terug gebeld. In mijn laatste contact met Eneco op 15 februari, is mij dus meerdere keren beloofd dat ik 26 februari 2018 ECHT zou worden teruggebeld met uitleg en correcties. Het is nu 21.41 uur op 26 februari en ik heb NIETS mogen vernemen van Enenco
Ik ben ronduit kwaad nu.
Ondertussen heeft Eneco ook geld van mijn rekening gehaald voor de onterechte eindafrekening. Dit is dus onterecht is want ik heb geld van Eneco tegoed. Dit bedrag heb ik laten storneren en nu krijg ik berichten dat ik nog een openstaande rekening heb bij Eneco. Ik ben dit nu ontzettend beu.
Gewenste Oplossing:
Ik wil dat Ik deze week, voor 2 maart 2018 dus, het bedrag gestort krijg waar ik recht op heb. 235€ bonus en eindafrekening zonder boete. Ik krijg daarbij geld terug van mijn maandelijkse vooruitbetalingen.


