Mijn Klacht:
Hallo,
We hebben een onderhoudsabbonnement aan gegaan met Eneco.
Daar zouden we per maand voor betalen.
De eerste reparatie moesten we zelf betalen, dat vind ik al raar, want we zouden per maand betalen voor onderhoud aan de ketel.
Eneco adverteerdt met onderhouds abbonnement, maar schuift dan een contract naar ons.
In het onderhoudscontract staat, dat ze 24/7 bereikbaar zijn en storingen binnen 24 uur proberen op te lossen.
Eergisteren deed en nu nog steeds 0nze cv ketel het niet. We bellen naar het in het storingsnummer. De mevrouw stelt een heleboel vragen en uiteindelijk zou ze het doorgeven aan een cvketelondergoudsbedrijf in Amsterdam notabene, wij wonen in Zuid-oost Drethe precies in het hoekje daar met Duitsland op 400 meter van de grens.. Die zou contact met ons op nemen. hoort u voor vijven niets, neem dan weer contact met ons op.
23 uur bereikbaar, echt niet, mijn vrouw heeft eergisteren om 17:30 17 minuten naar een stom muziekje zitten luisteren, terwijl er af en toe gezegd werd, dat de wachttijd vijf minuten is. Eindelijk komt er iemand en die vraagt nog onvriendelijk, of dat er iemand thuis is eer gisteren middag en gisteren morgen 29/09.
Gisterenmorgen heeft er niemand gebeld en er is niemand langs geweest. Wij hebben elektrische straalkachels in huis aan gezet vanaf eergisteren. Gisteren om een uur ‘s-middags hebben mijn vrouw en ik besloten om het onderhoudscontract op te zeggen. Nou weer moesten we lang wachten voor er iemand aan de telefoon kwam. Uiteindelijk om half vier probeerde de chef van iemand van ENeco ons wijs te maken, dat wij het contract pas volgend jaar konden beëindigen.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden, als het contract per 29-09 gestopt is.
Ik ben tevreden, als ze een onderhoudsabbonnement niet veranderen in een contract en dat de eerste onderhoudsbeurt en of reparatie niet en nooit zelf extra betaald hoeft te worden.
Ik ben tevreden, als Eneco mensen niet letterlijk in de kouw laat staan met hun super super slechte service.

