Klacht: Binnenkort rechtzaak met Eneco want dit kan echt niet!

Akyazi op 11 februari 2012 over Eneco in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Eneco has resolved this complaint
βœ… Klacht opgelost op 13 februari 2012
Reactie van het bedrijf:

Zojuist per e-mail een antwoord verstuurd.

Bedrijf Eneco
Status Opgelost
Datum 11 februari 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik moest voor 28 Januari gas en elektriciteit betalen. Ik heb hem op 20 Januari betaalt. Kom er een brief thuis alweer waarop staat dat ik herinnering brieven heb ontvangen en allemaal totaal moet overmaken aan Eneco. Ik heb echt genoeg gehad, want dat betekent dat ze elke maand van me geld jatten met hun zogenaamde herinnering brieven terwijl ik ze niet ontvang! Ik betaal ze altijd van te voren en komen op brieven te staan dat er herinneringen heb gekregen op 2011. Dit kan echt niet meer want ik stres me heel erg. Ik betaal elk maand me normale factuur + de zogenaamde herinnering brieven. Binnenkort rechtszaak over Eneco want dit kan echt helemaal niet meer! Bedrijf ONS was veel beter, en had de zelfde problemen met Nuon, en het blijkt ook dat Eneco hetzelfde is geworden.

Gewenste Oplossing:

Dat ze onmiddellijk stoppen met brieven sturen waarop staat dat ze aan mij zogenaamd herinnering brieven hebben gestuurd want ik heb geen herinnering brieven ontvangen! Ik betaal ze altijd van te voren, en ze komen op brief zeggen dat ze zogenaamd herinnering 1 en daarna herinnering 2 hebben gestuurd want ik betaal ze altijd van te voren. Als dit zo doorgaat en niet meer stopt ga ik een rechtszaak starten over Eneco. Ze hebben genoeg elke maand geld van me gejat.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Eneco in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Eneco een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Eneco

Heeft op 13 februari 2012 om 10:35 geantwoord

Geboden Oplossing:

Zojuist per e-mail een antwoord verstuurd.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Source: ACM / Geschillencommissie Energie