Mijn Klacht:
Wij hebben in april een huis gekocht. Bij het overzetten van ons energiecontract naar deze nieuwe woning bleek dat er betaald moest worden voor een huurgeiser. Omdat deze echter niet in de woning aanwezig was, en wij het huis gekocht hebben met een cv installatie hebben wij nog voor de verhuizing gebeld met Eneco.
Bij het eerste contact met circus Eneco kregen wij een medewerker te spreken die ervan overtuigd was dat er een huurgeiser aanwezig was en dat wij verantwoordelijk waren voor de vermissing en alles voor onze rekening zou zijn. Dat er in het koopcontract geen geiser omschreven stond deed niet terzake. Wij hadden juridisch geen poot om op te staan volgens deze Moscovic-in-spé.
Gecharmeerd van zoveel expertise de medewerker bedankt, verbinding verbroken en direct opnieuw gebeld met een andere medewerker.
Deze medewerker stond wel met beide voeten op de aarde want deze maakte een afspraak om iemand langs te sturen voor een fysieke controle en de eventuele vermissing werd in rekening gebracht bij de vorige bewoner. Wij zouden tot deze controle de huurkosten van de geiser doorbetalen, en daarna netjes teruggestort krijgen.
Blij verrast dat je voor een passende oplossing gewoon even een andere medewerker belt gingen wij akkoord.
Enkele weken later staat er een Eneco medewerker voor de deur, loopt een rondje door het huis en wist ons te vertellen dat er geen huurgeiser hing. Eneco zou de zaak even afhandelen en dan was dossier voor ons gesloten.
Helaas voor ons blijkt dat de lat deze keer te hoog ligt voor Eneco. Na ruim 15 keer bellen, beloftes aanhoren, zogenaamd teruggebeld te worden, garanties gekregen te hebben betalen wij vandaag nog steeds voor een huurgeiser….
En dan hebben we het nog niet eens over de kosten die het bellen met circus Eneco met zich meebrengt.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden op het moment dat ik niet meer betaal voor een geiser die ik niet heb, de reeds teveel betaalde kosten terug krijg en ik niet meer nutteloos hoef te bellen met mensen die mij beloven er alles aan te doen om dit op te lossen, maar hier tot nu toe niet in slagen.

