Mijn Klacht:
Op 17 februari j.l. werd ik plotseling opgeschrikt door mijn vorige enegieleverancier Eneco dat ze mijn contract bij mijn huidige energieleverancier per direct hadden opgezegd.
Ik heb die dag met de klantenservice van Eneco telefonisch contact opgenomen en bij interne navraag bleek niets bekend te zijn van deze aktie waarna zij mij mededeelde de vergissing recht te gaan zetten.
Tot mijn ontsteltenis ontving ik zojuist een brief van Eneco waarin vermeld staat dat men zoals beloofd mij deze brief sturen om te laten weten dat mijn overstap naar Eneco is afgerond. Als ingangsdatum staat 27 februari genoemd terwijl ik juist per 28 januari naar een andere leverancier was overgestapt. Hieruit blijkt dus dat mijn telefoongesprek met Eneco dat circa 25 minuten duurde (a 0,10 eurocent per minuut) uiteindelijk niets heeft uitgehaald en de bureaucratie aldaar hoogtij viert.
Ik heb hen medegedeeld dat een eventuele incasso zal worden geblokkeerd en dat ik eis dat de vergissing met terugwerkende kracht ongedaan zal worden gemaakt.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als mijn contract bij mij huidige energieleverancier wordt voortgezet.

