Klacht: Al vanaf juni geen verbinding met Toonb

Vanofe op 30 september 2022 over Eneco in de categorie Internetproviders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Eneco has resolved this complaint
Klacht opgelost op 1 mei 2024
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer/mevrouw, Deze case staat al enige tijd open. Ik ga er dan ook vanuit dat het probleem inmiddels is verholpen. Excuses voor deze late reactie. Met vriendelijke groet, Yvonne Eneco Webcare

Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Eneco
Categorie Internetproviders
Status Opgelost
Datum 30 september 2022

Een klant van Eneco heeft sinds juni geen verbinding met zijn Toon-systeem en heeft herhaaldelijk contact opgenomen met de klantenservice zonder resultaat. Na meerdere belletjes en het verzoek om een monteur, kreeg de klant te horen dat de storing al vijf maanden aanhoudt en dat hij voor 145 euro een nieuwe Toon kan aanschaffen, wat hij als onredelijk ervaart.

Mijn Klacht:

Ik heb in juni gebeld omdat ik geen verbinding had met Toon, samen met de persoon aan de telefoon alles ge-reset maar geen resultaat ik zou terug gebeld worden……. niet dus
ik heb zelf weer gebeld en gezegd dat ik niet weer alles ga rersetten en dat ik een graag zou willen dat er een monteur langskomt, het zou doorgespeeld worden naar de technische dienst en ik zou teruggebeld worden……
niet dus !! ik begin september weer gebeld en nu kreeg ik te horen dat het aan de storing lag, al 5 maanden lang ?! en dat ik, tegen een gereduceerde prijs van 145 euro een nieuwe Toon kon krijgen en die dan zelf moest ophangen, de omgekeerde wereld volgens mij
Ik ben er eigenlijk wel een beetje klaar mee en wil gewoon gedegen hulp !

Gewenste Oplossing:

als er een monteur zou langs komen

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Eneco

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Eneco nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Deze klacht is zojuist door Eneco in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - We hebben bericht ontvangen dat Eneco een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Eneco

Heeft op 01 mei 2024 om 13:23 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer/mevrouw,

Deze case staat al enige tijd open. Ik ga er dan ook vanuit dat het probleem inmiddels is verholpen. Excuses voor deze late reactie.

Met vriendelijke groet,

Yvonne
Eneco Webcare

Vanofe

Heeft op 02 mei 2024 om 00:05 geantwoord

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Klacht is nooit opgeloste en ook nooit meer iets van Eneco gehoord !

Alle klachten die gemeld zijn door Vanofe
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM