Mijn Klacht:
Op 27 januari jl heb ik mevrouw Ector gesproken over de rekeningen die werden afgeschreven.
Sinds januari ben ik geen klant meer van jullie. In januari werd het termijn van mijn nieuwe energieleverancier afgeschreven en op de 30e het volledige bedrag van € 138,50 voor 8 dagen levering.
Ik heb met mevrouw Ector gesproken dat ik het niet kan betalen. Ze heeft voor me gekeken wat ik ongeveer terug zou krijgen. Volgens haar ruwe berekening zou dat meer dan € 1000,- zijn. Daarom hebben we afgesproken dat ik de bedragen kon storneren en dit verwerkt zou worden in de eindafrekening.
Echter is niets van dit alles gebeurd. Ik dacht een EIND afrekening, is het einde, alles is op balans gezet en alles is afgehandeld.
Niets van dat alles, ik kreeg tot mijn grote verbazing alsnog een rekening van € 138,50. Dat is heel veel voor een alleenstaande moeder met een uitkering van € 820,- (ik wil heel graag werken hoor, maar valt niet mee in deze tijd!!)
Dit valt voor mij dus niet te verkroppen!! Schandalig hoe jullie met klanten omgaan, terwijl het toch echt goed is doorgegeven door mevrouw Ector, wat de heer Tiendalli mede voor me kon bevestigen.
Echt, schandalig!
Gewenste Oplossing:
Wanneer ik tevreden zou zijn. Als jullie je fout zouden erkennen en de factuur teniet zouden doen.
In elk geval íéts met de factuur en mij niet op laten draaien voor de door jullie gemaakte fout.

