Mijn Klacht:
Beste,
Ik heb 4 weken geleden een bestelling geplaatst van een boxspring set.
De bijhorende onderdelen (Flip topper, kussens en dekbed) werden 2 weken geleden geleverd, zonder enige melding of trackingscode. Deze werden voor de deur gezet.
Vervolgens belde ik Emma sleep op, om te vragen wanneer het bed geleverd zou worden. Aangezien de service, naar boven brengen en in elkaar zetten van het bed inbegrepen is. Alsook moet ik mijn bed uit elkaar halen en verlof nemen op het werk.
Een medewerker bij Emma sleep zei je kan alle dagen bellen om te horen of je levering reeds onderweg is.
Sinds dien krijg ik elke dag een ander verhaal te horen. De ene moment is het in verpakking, de andere moment weten ze niet waar de levering zit.
De verwachtte leveringstermijn was tussen 2/8 en 11/8.
Vorige week was alles in verpakking en vandaag krijg ik te horen dat er geen stock meer is en dat ik nog een maand moet wachten voor de levering.
Alsook heb ik enkele keren heel onvriendelijk de boodschap gekregen, je moet gewoon wachten en je zal wel zien wanneer de levering plaats zal vinden.
Op de website staat beschreven een snelle levering. Uiteindelijk denk ik dat 2 maanden wachten , inclusief elke dag moeten bellen. Niet is wat jullie meegeven op de website.
Ik ben helemaal ontevreden over jullie diensten, ik zou graag een effectieve leveringsdatum krijg of een nieuwe verwachtte leveringsperiode. Alsook zal ik jullie diensten niet meer aanbevelen aan anderen.
Alsook hebben jullie een mail verzonden om de bestelling te bekijken.
De onderdelen die reeds 2 weken geleden geleverd werden staan nog steeds in behandeling!
Mvg
Shana De Smedt
Gewenste Oplossing:
Zo snel mogelijk leveren, deze maand nog!
En liefst een correcte update ontvangen over de levering en de tracking.

