Klacht: wel betaald, niet geleverd

Miranda8879 op 05 juni 2020 over Elkedagietsleuks.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 5 juni 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb op 4 mei een Calvin Klein Sweater besteld voor mijn dochter, waarbij er werd aangegeven dat deze UITERLIJK 19-5 geleverd zou worden. ik heb inmiddels al meerdere keren contact opgenomen per mail, aangezien zij telefonisch niet bereikbaar zijn, maar heb tot op heden nog steeds géén trui. Ik heb ultimatum gegeven: óf een track en trace code en levering voor a.s. woensdag (bijna mnd na eerder aangegeven uiterste datum) of mijn geld terug.. ik heb nu een ‘kale’ track en trace code ontvangen, van Post NL geeft aan dat er nog géén pakket bekend bij is….

Gewenste Oplossing:

Ik ga nu dus even bidden / hopen / smeken dat er alsnog een pakket richting PostNL gaat, zodat ik alsnog van de trui kan genieten en anders worden het juridische stappen om de € 55,90 retour te krijgen.. als ik niets geleverd krijg, is dat het minste wat ik terug kan verwachten van deze firma

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Elkedagietsleuks.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Elkedagietsleuks.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Miranda8879
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM