Klacht: terugbetaling verzendkosten .

gejoyalu op 11 juni 2017 over Elkedagietsleuks.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 11 juni 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 3 mei j.l door mij ontvangen 2 stuks polo’s deze zijn teruggestuurd met de mededeling dat ze te klein waren en gevraagd naar een grotere maat deze was niet voorradig ( uitverkocht ) toen heb ik het pakket teruggestuurd via post.nl en het bedrag verzendkosten euro 6.95 zou worden vergoed dat is niet gebeurd alleen de kosten van het artikel zijn gestort oo mijn bankrekening . Het betreft refund.619357034 – order 2100147043 .
Graag een bericht hoe dit zit !!!
Vr.gr H.Baan
e.mail [email protected]

Gewenste Oplossing:

Het opgestuurde artikel was kwalitatief goed .

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Elkedagietsleuks.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Elkedagietsleuks.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM