Klacht: Oplichters!

Salih Sari op 18 april 2016 over Elkedagietsleuks.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 18 april 2016
Reactie van het bedrijf:

Beste Salih, Ik zie dat er in de communicatie inderdaad het een en ander verkeerd is gegaan. Om u tegemoet te komen zal ik als u de producten retourneert ervoor zorgen dat u de retourkosten en verzendkosten vergoed krijgt. Zou...

Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Categorie Deal-Sites
Status Opgelost
Datum 18 april 2016

Een klant heeft op 27 maart 2016 een bestelling geplaatst bij elkedagietsleuks.nl, met de verwachting deze tussen 5-10 april te ontvangen. Na geen Track & Trace-nummer te hebben ontvangen en de bestelling op 12 april nog niet te hebben ontvangen, besloot de klant de order te annuleren, maar ontving geen reactie op deze verzoeken. Uiteindelijk werd de bestelling op 16 april geleverd, maar de klant was ontevreden over de communicatie en de lange wachttijd.

Mijn Klacht:

Op 27 maart 2016 heb ik een bestelling geplaatst bij elkedagietsleuks.nl. Volgens de site zou het dan tussen 5-10 april bij mij in huis zijn. Vreemd genoeg kreeg ik geen Track & Trace nummer van ze.

Op 12 april 2016 was de geplaatste order nog steeds niet binnen.
Ik besloot een mail te schrijven en hierin heb vermeld dat ik de wachttijd erg lang vond en tevens de order wilde cancelen.

De volgende dag kreeg ik al snel een reactie van dat er een vertraging heeft plaatsgevonden en dat mijn bestelling de week daarop zou verzonden worden (wat ik helemaal niet wilde).
Ik heb nogmaals gemaild naar ze dat ik de order wou cancelen en jammer genoeg kreeg ik dit keer geen bericht meer van ze.

Op zaterdag 16 april 2016 kwam de geplaatste order bij mij in huis.
Hierop kon ik gewoon niets meer zeggen en werd er erg nerveus van.
In de mail had ik duidelijk aangegeven dat ik de bestelling niet meer wilde.

Als een afsluitertje kreeg ik op Zondag 17 april 2016 nog eens mail van ze dat mijn producten verzonden waren met de bijbehorende track & trace nummer. Ik moest hierom kei en keihard om lachen. Hoe is dit in godsnaam mogelijk.

En de kleren betreft, ze zien er erg nep uit. ik heb mijn originele burberry shirt en overhemd vergeleken met de elkedagietsnieuws.nl producten en helaas moet ik jullie mededelen dat het erg nep lijkt. Ze laten me terugdenken aan de burberry kleren in Antalya in Turkije.

Gewenste Oplossing:

Ik ben al tevreden als ik geen kosten moet betalen bij het retourneren. bij voorbaat dank.

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Elkedagietsleuks.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Elkedagietsleuks.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Elkedagietsleuks.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Elkedagietsleuks.nl

Heeft op 18 april 2016 om 08:09 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM