Klacht: Bestelling niet geleverd

fvhem op 04 december 2023 over Elkedagietsleuks.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 4 december 2023

Een klant heeft op 1 november een bestelling geplaatst bij Elkedagietsleuks.nl, maar heeft deze tot nu toe niet ontvangen. Ondanks meerdere verzonden e-mails ontvangt de klant geen reactie en is het bedrijf telefonisch niet bereikbaar.

Mijn Klacht:

Heb op 1 november een bestelling gedaan en tot op heden niets gekregen heb meerdere mailtjes gestuurd maar krijg geen reactie en telefonisch zijn ze ook niet meer bereikbaar

Gewenste Oplossing:

Geld terug of producten geleverd

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Elkedagietsleuks.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Elkedagietsleuks.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door fvhem
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM