Klacht: Bestelling niet binnen gehad

luukh92 op 22 november 2017 over Elkedagietsleuks.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 22 november 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb op 22 oktober een north face trui besteld. Met het bericht dat mijn trui uiterlijk op 6 november bezorgd zou worden. We zitten inmiddels op 22 november, 30 telefoontjes later en meerdere mailtjes verstuurd. Telefonisch wordt er elke keer gezegd dat medewerkers op het moment in gesprek zijn??? Op de mails die ik heb verstuurd krijg ik ook geen reactie. Mijn geduld is echt helemaal op en ben echt woest aan het worden.

Gewenste Oplossing:

Ik vraag me af in hoeverre ik nu zelfs recht op heb dan meer dan alleen mijn geld terug. Ik wil in ieder geval mijn geld terug. (50.90 euro)
Ik zou ook nog wel even willen losbranden op de pannenkoek die daar de boel runt, want dit kan echt niet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Elkedagietsleuks.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Elkedagietsleuks.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM