Klacht: Plots als wanbetaler incassobureau via mail terwijl ik nooit eindfactuur ontvangen heb

Christel De Rijdt op 31 december 2019 over Electrabel in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Electrabel
Status Open
Datum 31 december 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Gisteren kreeg ik een mail van een incassobureau dat eindigt met ‘klik hier op de link van Warre Borremans en waarvoor ik zowel de politie als de dienst fraduleuze mails inschakelde omdat ik dacht dat dit een fishing mail was. Op internet is terug te vinden dat dit lijkt op frauduleuze mails en je hier best niet op ingaat. Vandaag geprobeerd jullie te bellen: ik word doorverbonden met dit incassobureau maar dan is de lijn plots dood. Dan mij maar geregistreerd om mijn Engie en wat blijkt dat er wel degelijk een openstaand factuur is van april 2019 dat een afrekening blijkt te zijn terwijl ik sinds januari 2019 bij Mega ben. Ik heb nooit van jullie een afrekening ontvangen, noch een herinnering .. ik ben een zeer trouwe betaler en dan plots een mail die lijkt op fishing en alles behalve professioneel geformuleerd is met een link waarvoor frauduleuze mails je waarschuwt. Dit is geen gepaste manier om met klanten om te gaan. Indien jullie mij een factuur hadden gestuurd had dit reeds in april betaald kunnen worden. Ik heb nu al spijt om opnieuw voor Electrabel gekozen te hebben.. mijn contract loopt nog niet en nu reeds problemen waarvan je zelf als klant niet verwittigd wordt. Dit is ongezien en heb ik hiervoor ook klacht ingediend bij ombudsdienst energie om toekomstige klanten van Engie hiervoor te verwittigen

Gewenste Oplossing:

Indien hier een compensatie voor komt en in de toekomst een afrekening via post gestuurd wordt met officiele documenten ipv. via mails die op fishing lijken.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Electrabel

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Electrabel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Christel De Rijdt
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie