Klacht: Onbereikbaar en 6 maanden verder

donstarsky op 14 februari 2012 over ela international in de categorie Internetshops - Meubels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 14 februari 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Via Groupon een boxspring gekocht van Ela International. In het begin hadden ze niet eens een website maar dat is ze vergeven.
Uiteindelijk bed besteld, en een verkeerde kleur geleverd. Dit heb ik geaccepteerd omdat ik al weken moest wachten en eindelijk geleverd kreeg. Uiteraard waren ze de kussens die erbij horen ‘vergeten’. Deze heb ik tot op de dag van vandaag niet ontvangen. Het nummer is niet langer in gebruik, op e-mails wordt niet gereageerd en Groupon zegt dat een andere partij nu de leveringen verzorgd maar ze weten niet wie dat is. …..

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn kussens geleverd krijgen en een oprecht excuus dat ze me zo lang laten wachten en ook nog eens mijn bed in de verkeerde kleur leveren.
Ben helemaal tevreden als deze partij zichzelf terugtrekt uit de markt en zijn verlies neemt en pas weer terug komt als ze alles op orde hebben.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM