Klacht: keihard lawaai van overkomende straaljagers en helicopters

J. Verduijn op 02 augustus 2022 over Eindhoven Airport in de categorie Luchthavens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Luchthavens
Status Open
Datum 2 augustus 2022

Een inwoner van Best ervaart overlast van laag overvliegende straaljagers en helicopters, die op een zodanig hoog geluidsniveau vliegen dat het zelfs voor iemand met verminderd gehoor onacceptabel is. De klager vindt het ongepast dat dit soort oefeningen boven bewoond gebied plaatsvinden, vooral tijdens mooi weer wanneer mensen buiten zijn.

Mijn Klacht:

Om 11.00 u kwamen er twee straaljagers laag over onze woning in Best. Deze maakten zoveel lawaai dat ik als oudere (met verminderd gehoor) mijn oren met mijn vingers moest dichthouden. Dit was absoluut onaanvaardbaar om zo over bewoond gebied te vliegen, in deze tijd met het mooie weer waarbij mensen buiten zitten. Ik begrijp dat Defensie moet oefenen maar dat kan ook over minder bewoond gebied.

Gewenste Oplossing:

Minder hard en hoger over bewoond gebied vliegen. Volgens mij was het het nieuwe type straaljager die beduidend meer lawaai maakt dan de F-16. Ik vind dat bij aankoop van dergelijke machines ook gekeken moet worden naar de lawaaiproductie.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Eindhoven Airport

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Eindhoven Airport nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door J. Verduijn
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM