Klacht: Niet van te voren kunnen opzeggen

JorisZaandam op 07 augustus 2020 over Eduspel in de categorie Internet Games

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Eduspel
Categorie Internet Games
Status In behandeling
Datum 7 augustus 2020

Een consument heeft problemen ervaren met het opzeggen van een abonnement bij Eduspel. Na een onduidelijk telefoongesprek en een te late reactie op een bevestigingsmail, is de herroepingstijd verstreken. De consument vindt de kosten van het abonnement hoog en is van mening dat het niet wettelijk is dat opzegging pas na betaling van de laatste termijn mogelijk is.

Mijn Klacht:

Ook ik ben er via een wat onduidelijk telefoontje ingetrapt. Door afwezigheidsassistent mailtje met bevestiging te laat gezien en de herroepingstijd verstreken.

Nou vind ik het prima om die 3 maanden te betalen, eigen schuld, al is het inderdaad belachelijk duur voor een abonnement van een spelletjessite. Daarnaast dreigen ze direct al met incassokosten, heel vreemd. Had het nog helemaal niet over niet betalen of opzeggen gehad.

Maar ze zeggen dat ik ook pas kan opzeggen als de laatste termijn is betaald in oktober. (dat is natuurlijk in de hoop dat de consument dat vergeet)
Maar wettelijk kan dit volgens mij helemaal niet en mag ik opzeggen, wanneer ik wil, waarbij ik dan natuurlijk wel gehouden ben de abonnementskosten te betalen.

Ik wil dus direct voor het volgende kwartaal opzeggen. En daar dus niet meer aan vast zitten..

Kunnen jullie iets betekenen?

Gewenste Oplossing:

Zodra het abonnement is opgezegd, nu al, niet pas met een telefoontje of mailtje na de laatste betaling.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Eduspel in behandeling genomen

Bericht van Eduspel

5 jaren geleden - Geachte heer de Vries, Naar aanleiding van uw klacht hebben wij u meerdere malen geprobeerd te bereiken echter kregen wij geen gehoor. Wij zouden graag middels telefonisch contact het desbetreffende onderwerp met u willen bespreken wanneer u bereikbaar bent. Om dit te kunnen doen zouden wij u willen vragen naar een geschikte telefoonnummer en een datum/tijdstip. Wij hopen u voldoende te hebben geïnformeerd. Hoogachtend, Sandra Korte

Bericht van Eduspel

5 jaren geleden - klacht is afgehandeld

Alle klachten die gemeld zijn door JorisZaandam
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM