Mijn Klacht:
Via EDreams had ik een vlucht geboekt van Mallorca naar Amsterdam met een overstap in Barcelona. Ik kon al niet inchecken voor vlucht van Barcelona naar Amsterdam en werd aangeraden dat bij een desk te doen, want telefonisch kon ik hier geen hulp voor vinden. Op AirPort Mallorca vroeg ik of ze beide boardingpasses wouden printen maar ze zij dat mijn instapkaart in Barcelona geprint moest worden. (Ook frapant) Eenmaal s’nachts gearriveerd in Barcelona 3 AM werd mij verteld dat ik geen passagier ben voor de vlucht die ik geboekt had om 9AM. Ongeacht ik ervoor betaald heb en in mijn app van EDreams en Vueling beide actief stond. Vervolgens moest ik een nieuwe vlucht boeken (350 euro) en was de eerst volgende optie 6PM. Niet alleen ben ik beroofd van me geld door EDreams maar ook 15 uur van me leven en vervolgens werk misgelopen en heeft het daardoor indirect mij nog meer gekost.
Ik wil graag me geld terug van de vlucht waar ik voor betaald heb en niet ontvangen heb. Of het geld terug van de tweede vlucht die ik heb moeten betalen. Ik denk dat dat het minste is waar ik recht op heb.
Gewenste Oplossing:
me geld terug van de vlucht waar ik voor betaald heb en niet ontvangen heb. Of het geld terug van de tweede vlucht die ik heb moeten betalen. Ik denk dat dat het minste is waar ik recht op heb.

