Klacht: Terugbetaling

Marc Hanssens op 09 juli 2020 over eDreams in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf eDreams
Status Open
Datum 9 juli 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij boekten een vlucht heen en terug naar Tenerife voor 1 mei met terugvlucht 31 mei. Door de corona lockdown werd de vlucht afgelast. Wij betaalden aan eDreams 186,35€ en aan Ryanair 547,96€. Ryanair heeft bevestigd dat zij de betaalde som zullen terugbetalen binnen de 5 a 7 dagen, dit is ok. Maar eDreams is niet te bereiken, de telefoonnummers zijn niet meer in gebruik en op emails wordt er niet geantwoord. Graag zouden wij ook van eDreams de betaalde 186.35€ terug krijgen.

Gewenste Oplossing:

Wij zullen tevreden zijn als ook eDreams de betaalde som van 186,36€ heeft terug betaald.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over eDreams

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over eDreams nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Marc Hanssens
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM