Mijn Klacht:
Doordat aan mij het verkeerde reseveringsnummer is gestuurd kon ik geen toegang krijgen tot mijn vlucht.
Op 16 juli heb ik 2 keer dezelfde vlucht geboekt vanaf Brussel naar Stockholm met een tussen stop in Boedapest. Omdat het nog niet zeker was of de reis door ging een annuleringsverzekering genomen voor het geval dat.
Op het moment dat ik wou inloggen met mijn email adres en het gegeven reseveringsnummer lukte dit bij mijn eerst geboekte vlucht wel maar bij de tweede daar in tegendeel niet ( reseveringsnummer kon niet gekoppeld worden aan een vlucht ), hierdoor kon ik niet kijken naar alle informatie over de vlucht of de vlucht annuleren. Tot mijn grote frustratie was het onmogelijk om contact te krijgen met edreams.
Hierdoor heb ik alleen geld terug gekregen voor 1 vlucht en niet voor de andere met precies dezelfde verzekering.
Alleen door dat aan mij het verkeerde reseveringsnummer is gestuurd kon ik geen toegang krijgen tot mijn vlucht, en contact met edreams was niet mogelijk.
Gewenste Oplossing:
Wanneer ik mijn geld van de vlucht terug krijg.

