Klacht: Dossier 10824672

NettenS op 18 januari 2024 over EDR Incasso in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
EDR Incasso is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Incassobureaus
Status In behandeling
Datum 18 januari 2024

Een consument heeft een stuitingsbrief ontvangen van EDR Incasso met betrekking tot een vordering uit 2016 van Vodafone Libertel. De consument stelt dat er geen openstaande schuld is en verzoekt om sluiting van het dossier, aangezien hij aangeeft een Wia-uitkering te ontvangen en geen middelen te hebben.

Mijn Klacht:

Vandaag een stuitingsbrief ontvangen van een vordering uit 2016 van Vodafone Libertel. Naar mijn weten heb ik geen openstaand schuld bij Vodafone Libertel en wil dat dit dossier gesloten wordt. Ik heb een Wia en geen middelen.

Gewenste Oplossing:

Dossier sluiten en mij met rust laten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar EDR Incasso over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door EDR Incasso in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door NettenS
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM