Klacht: gedwongen tot betaling in een comunicatiefout

newyorker op 31 maart 2015 over Editie Enigma in de categorie Magazines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Editie Enigma has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Magazines
Status Open
Datum 31 maart 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hallo
een tijdje terug zou ik gebelt zijn door een callcenter die een aanbod had voor een GRATIS puzzelboek daarmee ben ik akkoord gegaan. Nu een week geleden heb ik een brief thuis gekregen voor het betalen van een abonee bij enigma . Ik heb hun klantenservice proberen te bereiken vrijdag 27 maart van 10uur s’ochtens tot en met 12uur er werd elke keer ingesproken op dit moment is het erg druk bel op een andere tijdstip terug de verbinding word onderbroken. Ik heb niet eens de gelegnheid gekregen om hun te kunnen spreken en onodige bel kosten gemaakt. Daarna heb ik in een mail de situatie uitgelegt ik kan niet betalen voor iets wat ik niet wil. Ik wil geen abonement ik heb ook voorstel gedaan om eventueel het puzzelboek te retouren. Hun reactie hierop was dat is een bevestegingsbrief gehad heb die ik trouwens nooit heb gezien en dat ik daar 2 weken de tijd voor heb gehad om het op te zeggen en dat ik het gewoon moet betalen. Dus nu word ik gedwongen om een abonement te betalen die ik niet wil?

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag dat dit opgelost word het abonnement stopt en ik kan eventueel de puzzelboek terug sturen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Editie Enigma

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Editie Enigma over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Editie Enigma nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM