Klacht: UIT DE HAND GELOPEN RUZIE MET 301-BUSCHAUFFEUR WEGENS DOORRIJDEN BIJ HALTE

Szeekant op 26 oktober 2018 over EBS in de categorie Vervoersbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf EBS
Categorie Vervoersbedrijven
Status Nieuwe klacht
Datum 26 oktober 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bus:301
datum: 26-10-2018
tijd: 08.18
busnr: 4034

BOOS OM GROTE BEK CHAUFFEUR!

Ik stond vanmorgen met drie andere mensen te wachten op de 301 bij halte Gedempte Singelgracht. De 301 kwam eraan en reed in volle vaart voorbij, pogingen voor het stoplicht hem in te halen lukte niet.

In alle haast ben ik naar het tramplein gefietst, daar stond de 301 te wachten! Dat verbaasde me, want de chauffeur reed zo hard voorbij alsof deze te laat was, om vervolgens dus wél te wachten op tramplein!

Daar stapte ik snel in en vroeg de chauffeur om tekst en uitleg. Vervolgens werd hij BOOS op mij omdat ik liep te zeuren! De mensen achter hem bemoeide zich ermee en vonden zijn gedrag schandalig, ik vernam van de passagiers dat hij BIJNA DE HELE ROUTE OVERAL VOORBIJ REED en erg vreemd gedrag vertoonde en dat hij niet ontvankelijk was voor elk commentaar!

De situatie liep nogal uit de hand, want mijn terechte boosheid werd niet goed ontvangen door de chauffeur, ik zei tegen hem dat hij MOEST wachten op het meisje dat inmiddels was gaan lopen vanaf de vorige halte, die overigens ook een klacht zou insturen, maar dat vond hij ook onzin.

Toen schreeuwde hij – naar zijn voorhoofd wijzend OF IK SOMS BLIND WAS WANT OP HET BORD STAAT OOK DAT ER EEN 305 RIJDT dus ik had net zo goed met de 305 mee kunnen gaan. NOU JAAAA, was deze man aan de drank of drugs ofzo??? Ik zei hem dat hij als 301 gewoon netjes moet stoppen en dat ik helemaal niet met de 305 wil maar met de 301! Ik zei dat ik een klacht ging indienen: DAT MOEST IK DAN MAAR LEKKER DOEN zei hij. De medepassagiers waarschuwden me nogmaals dat er met de chauffeur niet te praten viel.

Inmiddels kwam het meisje de bus binnen gesneld (waarop de chauffeur van mij moest wachten) en ben ik gaan zitten om af te koelen.

Vlak voor aankomst in Amsterdam Noord ben ik naar voren gelopen en heb ik netjes gevraagd waarom hij niet gewoon toegaf dat hij voorbij reed en dat dat niet netjes was, hij had kunnen zeggen dat hij haast had of dat het per ongeluk was. Maar nee, ik was ‘een zeikwijf’ wederom bemoeidem de passagiers zich ermee dat er met de man niet te praten viel en dat ik een foto moest maken van zijn dienstnummer, dit heb ik gedaan. Ik heb ook een foto gemaakt van de chauffeur en de bus zelf.

Wat is dit voor gedrag?????? Ik betaal voor die bus een fiks bedrag om op tijd op mijn werk te komen, wil met respect behandeld worden en tolereer echt zulk gedrag niet. Ik heb deze klacht telefonisch gemeld bij de EBS en de verkeersleiding zou erop gezet worden, hetgeen ik HOOP want deze mijnheer moet op het matje worden geroepen!!!!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als de chauffeur op het matje wordt geroepen en mij zijn excuses aanbiedt!

Graag ontvang ik feedback hierover want ik voel mij zo geschoffeerd!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over EBS

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over EBS nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM