Mijn Klacht:
4 jaar lang suleimans_store verkoopt namaak van Kiliaan en andere merken. Ik heb zo’n fake parfum gekocht. Geretourneerd. Verkoper zegt niet te hebben ontvangen, tenzij track en tracé laat zien dat object beschikbaar is om op te halen. Daarna e-bay sluit geschil, met de mededeling dat mij retour zending naar mij terug is. Volgens de regels van e-bay verkoper zou binnen 2 dagen na ontvangst geld terug geven. Verkoper heeft dus het pakje niet opgehaald. Van e-bay hoor ik, dat het onderweg naar mij is, en ik ga het binnenkort ontvangen. Geschil is gesloten,
De verkoper heeft al die tijd mij ernstig beledigd. Er is sprake van zware morele schade. De aankoopbescherming van e bay bestaat dus niet. Verder e-bay helpt aan suleimans_store al 4 jaar lang om mensen op te lichten. False parfum wordt als een echte verkocht.
Retourneren en geld , zoals uit mij ervaring blijft , is onmogelijk. De verkoper heeft meerdere malen beledigende dingen over mij gezegd. E-bay laat het toe.
Gewenste Oplossing:
1) suleimans_store stopt zijn werkzaamheden
Verkoopt geen false parfum meer, de mensen worden niet opgelicht. E-bay moet deze winkel te verwijderen.
2) ik krijg geld terug, welke tot nu toe heb niet ontvangen.
3) de door mij geretourneerde zending die sinds vandaag, naar zeggen van eigenaar van suleimans_store onderweg naar mij is, wordt niet door Nederlandse grens toegelaten. De zending bevat namaak parfums.


