Klacht: e-book betaald nooit geleverd

Birdegg op 28 januari 2020 over Worldpay in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Worldpay
Categorie Betalingsdiensten
Status Open
Datum 28 januari 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb op 3 januari 2020 Euro 9,99 overgemaakt via Bol.Com aan Kobo via Worldpay. De bedoeling was om het e-book ‘Politie’ van Jo Nesbo te kunnen downloaden. De link voor het downloaden is echter nooit ontvangen. Daarop heb ik gebeld met Bol.com en daar konden ze de hele transactie niet vinden. Terwijl het bedrag wel degelijk is afgeschreven maar niet ten gunste van bol.com maar tgv Kobo voa Worldpay. Bij bol.com zeiden ze dat dit soort omissies meestl binnen twee weken worden hersteld. Kennelijk in dit geval niet. Geen terugstorting, geen bericht, niets.

Gewenste Oplossing:

Graag terugstorting van Euro 9,99 omdat ik heb boek inmiddels in bezit heb en trouwens ook heb uitgelezen. Prima boek, daar niet van!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Worldpay

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Worldpay nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Birdegg
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM