Klacht: Afspraken niet na komen

Bikker2 op 08 januari 2016 over Dynalogic in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dynalogic has resolved this complaint
Klacht opgelost op 11 januari 2016
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Bikker, Uiteraard begrijp ik uw frustratie over de geleverde service. Het kan natuurlijk altijd voorkomen dat een afspraak onverwachts niet door kan gaan. Normaliter bellen we alle klanten dan ook netjes van te voren af. Ik heb dit...

Bedrijf Dynalogic
Status Opgelost
Datum 8 januari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Heb 2 maal afspraak gemaakt voor toestel ophalen. Beide keren 4 uur thuis gewacht op afhalen toestel. Beide keren zonder enige vorm van communicatie is afspraak niet nagekomen.

Gewenste Oplossing:

Diegene die voor deze manier van werken z'n verantwoording wel neemt, zonder enige vorm van communicatie, 3 maanden op z'n loon laten wachten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dynalogic

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dynalogic over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dynalogic nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dynalogic in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dynalogic een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dynalogic

Heeft op 11 januari 2016 om 11:12 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer Bikker,

Uiteraard begrijp ik uw frustratie over de geleverde service. Het kan natuurlijk altijd voorkomen dat een afspraak onverwachts niet door kan gaan. Normaliter bellen we alle klanten dan ook netjes van te voren af. Ik heb dit intern ook aangekaart zodat dit in de toekomst niet nog eens voor zal komen.

Zoals zojuist telefonisch besproken staat er een nieuwe afspraak voor u ingepland. Nogmaals onze oprechte excuses voor al het ongemak!

Met vriendelijke groet,
Sharon WeCare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM