Klacht: Vlekken op broek

Charlotte Velghe op 13 augustus 2022 over Dylon in de categorie Producten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Dylon
Categorie Producten
Status Open
Datum 13 augustus 2022

Een consument heeft een lichtblauwe katoenen broek geverfd met Dylon vintage blue, maar constateert dat er kleine blauwe vlekjes op de broek zijn ontstaan. De consument vraagt om advies over hoe deze vlekjes verwijderd kunnen worden.

Mijn Klacht:

Ik heb een lichtblauwe katoenen broek geverfd met de Dylon vintage blue kleuring. De broek is mooi vintage blue maar heeft over gans de broek kleine blauwe vlekjes. Wat kan ik doen om die vlekjes eruit te krijgen?

Gewenste Oplossing:

Verwijdering van de vlekjes

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dylon

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dylon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Charlotte Velghe
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM