Mijn Klacht:
Zonder goedkeuring, of schriftelijk akkoord te hebben gegeven. Ben ik lid geworden van Dutchpharma, een voedings supplementen bedrijf.
dut houdt in dat ik ongewenste supplementen krijg opgestuurd, die ik moet betalen. terwijl ik hier nooit om heb gevraagd!!
Na het ontvangen van de eerste brief van dit bedrijf, heb ik gelijk telefonische contact proberen te leggen. Omdit te herstellen( ik dacht aanvankelijk een fout hun)
Tot mijn grote verbazing is het bedrijf telefonische onbereikbaar??? tot twee maal toe op verschillende dagen onbereikbaar op het nummer 076-5613925 wordt door hun zelf gecommuniceerd!!!
toen heb ik via de mail, drie maal verzocht mijn aanmelding ongedaan te maken of bewijs van aanmelding toe te zenden. zonder enige respons krijg ik alleen maar notas
geen enkele vorm van uitleg, geen bewijs. pure oplichterij
ik ben ook echt woest en is staat naar het bedrijf toe te rijden, want dit echt te erg voor woorden
Ik heb zelf een langlopend contract voor supplementen bij Flinndal. dus ik ben al ruim voorzien, en voldoe mijn betalingen netjes aan hun
Gewenste Oplossing:
directe afmelding, zwart op wit bevestigd.
geen nota die ik betaal, en een excuus voor het onproffesionele gedrag van dutchpharma

