Klacht: Dutch Pharma/Tetrix BV

Haagedoorn op 11 juni 2013 over Dutch pharma supplements in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Drogisterijen
Status Nieuwe klacht
Datum 11 juni 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Deze onderneming heeft 5x geld van onze bankrekening geincasseerd terwijl wij daartoe geen opdracht/toestemming of machtiging hebben afgegeven, we hebben namelijk niets besteld. Na contact te hebben gehad met de onderneming zijn ze gaan zoeken op klantnummer, nu blijkt dat zij zendingen naar iemand hebben verzonden, maar diegene zijn wij niet en deze heeft zendingen weer geretourneerd enz. kortom ze gaan het uitzoeken. De klacht is dat onrechtmatig geld van ons is geincasseerd en dat dat niet gelijk teruggestort wordt terwijl duidelijk is dat wij niet de opdrachtgever zijn. We worden nu aan het lijntje gehouden.

Gewenste Oplossing:

Terugbetaling van het geincasseerde geld € 126,75 (4x 29,95 en 1x 6,95).

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dutch pharma supplements

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dutch pharma supplements nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM