Klacht: Boze klant

[email protected] op 08 juli 2015 over Dutch pharma supplements in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Drogisterijen
Status Nieuwe klacht
Datum 8 juli 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Geachte,
Ik werd gebeld door hun met mededeling dat ik prijs heb gewonnen en dat ik maar eenmalig een verzendkosten hoeft te betalen daar ben ik akkoord mee gegaan de verzendkosten heb ik betaald,en tot mijn verbazing is een bedrag afgeboekt van 54 euro voel mij erg opgelicht.Hoe nu verder…ik ga ze brief schrijven om niet meer mee te doen en als het kan wil ik mijn geld terug..

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld terug krijg en wil verder niets met ze te maken hebben.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dutch pharma supplements

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dutch pharma supplements nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM