Klacht: afgewimpeld met stopmpzinnig argument

bhagenbeek op 12 januari 2023 over Dunea in de categorie Waterleidingbedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dunea has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Dunea
Status Open
Datum 12 januari 2023

Een klant van Dunea heeft een verzoek ingediend om een watermeter te verplaatsen van een put buiten naar de keuken, omdat het opnemen van de meterstand moeilijk is. Na vijf maanden zonder reactie, kreeg de klant te horen dat hij zelf de grond moest openbreken voor een mantelbuis voordat Dunea de meter kon verplaatsen, wat hij als onredelijk en frustrerend ervaart.

Mijn Klacht:

Ik wou een watermeter verplaatsen vanuit een put in de grond buiten het erf, naar binnen in mijn keuken. Elke keer als ik de meterstand moet opnemen, moet ik een vieze put open maken die heel slecht open te krijgen en dicht te maken is.
Ik had in augustus een aanraag ingediend op mijnaansluiting.nl, maar deze is 5 maanden lang genegeerd. Ik heb toen direct contact opgenomen via de site en werd gebeld met de mededeling dat ze een watermet alleen verplaatst kan worden als ik eerst zelf de hele grond van de tuin en het erf openbreek om een mantelbuis te leggen. Waar Dunea dan een nieuwe waterbuis in kan leggen.
MAar waarv oor zou je dat moeten doen? Wie gaat nou de hele grond openbreken ter voorbereiding op verplaatsing van alleen een meter. Daarmee ben ik flink afgscheept. Ze weten maar al te goed dat niemand dat zo snel zal doen en ontkomen zo aan hun verantwoordelijkheid. Ik had al eerder (buiten mijnaansluiting.nl om) gevraagd bij ze of de meter verplaatst kon wordne maar toen verschuilden ze zich achter het feit dat dat mij geld zou kosten. Dan dien je een aanvraag in met de bereidheid de kostn dan maar voor rekening te nemen ( je wilt toch immers van die gore put af), en dan komen ze met zoiets. Ze konden ook een uitneembare watermeter plaatsen of een verwarmde kast maar dat kost duizenden euro’s. Echt een onverschillige manier van afhandeling. De meneter is nog steeds niet verplaatst en gaat dat zo ook niet worden. Ik denk dat ze zo veel vaker taken ontlopen door mensen allerlei zo onmogelijke, en onnodige zogenaamd voorbereidende taken voor te spiegelen bij een simpele aanvraag als die van mij. Zo hoef je natuurlijk nooit iets te doen. Dus Dunea: Reken er niet op, want ze doen geen zak voor je.

Gewenste Oplossing:

Watermeter verplaatsen zonder domme discussies en tegenargumenten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dunea over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door bhagenbeek
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM