Mijn Klacht:
Mijn Klacht:
AANKOOP DUITSE HERDER MET ERFELIJKE ZIEKTE!.
Wij hebben een Duitse herder sinds 4/2022 gekocht bij Adri Phoelich voor 1250,euro ,Beter BEKEND ALS KENNEL VAN DE TEMPELHOEVE .
Hij is nu 17 maand .
op verzoek van de dierenarts,speciale medikatie , voor de rest van zijn leven .
Al veel kosten gemaakt. en dat voor de rest van zijn leven ( DANKZIJ DE KENNEL DE TEMPELHOEVE van Adri Phoelich xxx.).
alles rond gewrichts problemen zijn kostbaar.
Na veel medicijnen ,geen verbetering .verbetering is echter onmogelijk !!!
HOND IS INVALIDE ,heeft zich niet ontwikkeld en heeft weinig spiermassa opgebouwd .door zijn heup probleem
Volgens de arts blijft het een probleem hond ,met geen te mooie toekomst !het blijkt een erfelijke ziekte te zijn .
? Bij navraag en informatie van derden blijkt dat deze fokker VAN DE TEMPELHOEVE regelmatig honden uit Duitsland ophaalt voor verkoop in Nederland ?? .
? Dit zijn vaak overblijfselen van nesten ?.
! Pure handel waar grof geld mee wordt verdiend.
Mijn : advies nooit weer een hond van ADRI PHOELICH BETER BEKEND ALS KENNEL VAN DE TEMPELHOEVE .
? Tevens blijkt dat de heer Adri Phoelich omstreeks Juni 2019 door de VDH (VERENIGING DUITSE HERDER) is geroyeerd als lid ??.
Nog tot slot ook , wil hij EERST de papieren ( stamboom ) terug vooraleer hij wil meewerken ?. Adri komt ons niet tegemoet . waarom EERST de stamboom terug ?? , zit er soms een ADDERTJE onder het gras ??. Zeer verdacht.
Jammer ,IK BEN ontzettend teleurgesteld en het vertrouwen is weg bij deze LANDELIJKE bekende fokker van de tempelhoeve.
Fotos en protocol vanuit ziekenhuis voor huisdieren te Merelbeke Salisburylaan 133 9820
voor iedereen beschikbaar !! . foto s en video’s op aanvraag : [email protected]
Een gouden raad , als je niet wil tegenkomen wat ik voorhad ! KOOP DAN NIET UIT DEZE KENNEL !!.
Sinds maanden vroeg ik hem naar de DNA van de ouders ,zonder resultaat , en plots na MAANDEN , stuurt hij mij de DNA van de moeder , maar dat van de vader was plots niet meer te verkrijgen ! hij was verkocht aan iemand uit Indonesië ? eigenaardig toch ????. – weet iemand raad ??.
Gewenste Oplossing:
Gewenste Oplossing:
De fokker is verantwoordelijk voor de gezondheid van de pups ,kom ons tegemoet in de gemaakte onkosten van (/- 600,00 euro ).aan onderzoek. de dagelijkse medikatie en suplementen tegen ontstekingen en andere....
Daarnaast hebben wij 1250,00 euro betaald voor onze pup er van uitgaand dat we een gezonde Duitse herder herder kochten van een landelijke wel zeer bekende fokker van Adri Phoelich Kennel van de Tempelhoeve . niet meewerkende verkoper.


