Klacht: Dubbel handige glazen

Grietje9 op 13 mei 2019 over COOP in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf COOP
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 13 mei 2019

Een klant heeft bij COOP zes dubbelwandige glazen aangeschaft, maar heeft inmiddels al twee glazen ontdekt die lek zijn en water bevatten. De klant vindt de glazen te duur voor de korte levensduur en vraagt om een oplossing, maar constateert dat de winkel geen vervangende glazen meer op voorraad heeft.

Mijn Klacht:

Onlangs heb ik bij de actie van dubbel wandige glazen 6 glazen gekocht ik heb nu al het tweede glas wat lek is waar dus water in zit ik vind de glazen te duur om binnen zo korte tijd kapot zijn zou graag een oplossing hiervoor willen ik had de grootste glazen geloof 350 ml, ik heb ze aan het einde van de actie gekocht en in de winkel hebben ze geen glazen meer om dit op te lossen jammer genoeg

Met vriendelijke groet

Grietje Alves-heetebrij
0652073616

Gewenste Oplossing:

Graag een nieuw glas

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over COOP

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over COOP nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer