Klacht: Halde bestelling, niet bereikbaar en geen geld terug

Pffffvervelend op 03 april 2018 over Drogisterij.net in de categorie Internetshops - Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 3 april 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb op 23-3-2018 een door bellen doekjes gekocht en een tuitbeker van avent. Een paar dagen laten kreeg ik mijn pakketje binnen met alleen de billendoekjes geen beker(ook niks over gehoord over de mail). Toen ik de bestelling plaatste was alles voldoende op voorraad. Nu staat er op de bon die mee geleverd is uit de handel. En staat er op de bon €0,00 achtet de tuitbeker en bij totaal alleen €16,94 voor de billendoekjes. Maar ik heb betaald €26,85 via ideal, ik heb direct gebelt kreeg een bandje van 2min iedereen is in gesprek laat je naam en telefoonnummer achtet. Gedaan maar geen gehoor. Nog een keer gebelt niks chat niks vandaag weer gebelt niks maar ook geen geld terug en elke keer als je belle duurt het bandje 2,46min en moet je je naam inspreken maar bellen ho maar.

Gewenste Oplossing:

Ik wil nu gehoor op een normaal manier contact, dat er service word geboden. Ik wil mijn geld terug of als nog de tuitbeker zo snel moeilijk ontvangen. En ik verwacht een excusses.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM