Klacht: mevrouw Vanden Balck marlise

marlise op 13 januari 2014 over Droginet.nl in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Categorie Drogisterijen
Status In behandeling
Datum 13 januari 2014

Mevrouw Vanden Balck heeft in januari een bestelling geplaatst bij Droginet.nl en deze direct betaald, maar heeft tot op heden niets ontvangen. Na telefonisch contact werd haar meegedeeld dat de order niet was aangekomen, waardoor er geen bestelling is verwerkt. Ze heeft een bedrag van 103,73 euro overgemaakt naar de opgegeven rekening.

Mijn Klacht:

In januari bestelling gedaan en onmiddelijk betaald omdat het van belgie is.Niets ontvangen,maar wel betaald.Na telefonisch contact was er sprake van niet aangekomen order,dus geen bestelling.Op 07-01-2013 103,73eur betaald op NL33RABO0109081781-begunstigde RABONL2U droginet blijham400432

Gewenste Oplossing:

Graag terugstorting bedrag ,dat zij kunnen controleren op hun inkomsten van overschrijvingen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Droginet.nl in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM