Klacht: Zegt eenzijdig en onterecht lopend abonnement op omdat je bezorhklachtrn had

iamsas777 op 17 mei 2023 over DPG MEDIA MAGAZINES BV in de categorie Tijdschriften

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆

Mijn Klacht:

Ze zullen wel niet reageren maar dit soort dingen plaats ik ook niet namens degene waarover ik een klacht heb, want als ik een klacht heb dan been ik eerst rechtstreeks contact met ze op.
En dat heb ik ook gedaan als een Donald Duck niet aan was gekomen of wanneer die kapot aan was gekomen! Pas op mensen, als je aan de bel trekt over wat er mis is, dan zeggen ze je abonnement op! Dan beweren ze dat je ook hebt gebeld als alleen het silofaan kapot was (maar de Donald Duck dus heel), en dan zijn hun eigen foutieve aantekeningen (waarbij je woorden verkeerd zijn opgevat) volgens hun bewijs daarvan! Deze Ella of Alia of weet ik veel wat de naam is van deze zogenaamde leidinggevende die de feiten niet juist heeft, ontkracht ook het feit dat de Donald ducks de laatste tijd steeds minder vaak kapot aankwamen, terwijl dat wel zo is en ik dus ook minder heb gebeld over bezorgklachten. Je mag niet bij hun klagen dus, zij kiezen er voor om je een nieuwe op te sturen maar ze beschuldigen jou ervan dat je zo gratis nummers krijgt. Ik heb aangeboden de dubbele (kapotte) in silofaan terug te sturen maar dit weigerde ze te accepteren. Dus of ze beschuldigen mij ervan dat ik bel om gratis DDs te krijgen (onzin, ik heb ook een goede baan dus ik hoef me niet tot hun niveau te verlagen) of ze straffen mij voor de fouten van Postnl! Zoals ik aangaf, begon de ellende toen ik een nieuwe postbezorger had. Na veel klagen bij postnl hebben ze blijkbaar iets verbeterd waardoor de Donald ducks niet meer onderweg kapot gingen. Maar ondanks dat zeggen ze mijn abonnementen op! En ook belachelijk: in hun emails naar mij staat dat het op mijn eigen verzoek zou zijn.
Abonnementen (contracten) lopen nog overigens en ik ga zeker derden erbij betrekken.

Gewenste Oplossing:

Ze horen gewoon die blokkering eraf te halen en als de donders er voor zorgen dat de opzegging ongedaan gemaakt wordt.. Of de annulering van het nieuwe welke voor me in orde is gemaakt nadat ik er over belde.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over DPG MEDIA MAGAZINES BV

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over DPG MEDIA MAGAZINES BV nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door iamsas777
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM