Mijn Klacht:
Wij zaten met de familie aan het Kerstdiner toen er werd aangebeld en toen ik door het raam keek stond er een donkere gast met capuchon op,(als 70 plusser doe ik zomaar nooit de deur open zeker niet ’s avonds in de donker) dus heb ik een gebaar gemaakt dat hij weg moest gaan.
Maar hij bleef aanbellen en is mijn zoon naar de deur gegaan en bleek dat de bezorger van het AD zijn fooi kwam opeisen.
Als hij gewoon op een ander tijdstip had aangebeld, dan had hij wel een fooi gehad, ondanks het feit dat we het afgelopen jaar heel vaak de krant niet hebben ontvangen.
in de week na de Kerst hebben we slechts 1 X de krant ontvangen en die was ook nog een gescheurd! Nu is het oudejaarsdag en heb ik geen mooie dikke krant voor dit lange weekend en dat vind ik een groot gemis, ook omdat wij de papieren krant delen met onze buren.
Gewenste Oplossing:
Dat ik vandaag nog de krant z.s.m. in de bus krijg en in het vervolg elke dag voor 7 uur!


