Klacht: Weigeren om af te leveren, vervalsen en gewoon door de wijk rijden

GJBRP op 03 december 2019 over DPD in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 5 december 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste Gert-Jan, Bedankt voor het melden van je klacht. Ik vind het vervelend om te vernemen dat de levering van jouw pakket niet is gelopen als verwacht. Helaas is het pakketnummer die we van jou hebben ontvangen niet correct. Graag...

Bedrijf DPD
Status Opgelost
Datum 3 december 2019

Een klant heeft klachten over DPD vanwege herhaalde miscommunicatie en het niet afleveren van een pakket. Op de geplande leverdatum werd gemeld dat het adres onleesbaar was, terwijl het adres correct was. Bij een tweede poging werd aangegeven dat de winkel gesloten was, terwijl er iemand aanwezig was. Uiteindelijk moest de klant het pakket twee dagen later zelf ophalen bij een afhaalpunt.

Mijn Klacht:

Vrijdag 29-11 zou een pakketje worden geleverd. om 12:17 komt de melding op de site van DPD dat het adres niet leesbaar was. Meteen gebeld. Adres doorgenomen alles correct. Maar het ging die dag niet meer lukken. De chauffeur kan niet gebeld worden.

Maandag 02-12 tweede poging. 14:51 melding op de site Winkel was gesloten. Inmiddels is deze melding vandaag aangepast naar Geen acceptatie van goederen. Er was gewoon iemand aanwezig (kantoorlocatie). Weer gebeld. Maar weer afgescheept met een flut excuus en als het te heet onder de voeten wordt zegt de lieftallige dame Ik ga nu ophangen meneer want we komen niet verder zo.
Vandaag kan ik het pakket (twee dagen te laat) ophalen bij de pacelshop.

Conclusie: Twee keer een vervalsde melding en ik zie de bus gewoon door de straat komen.

Dit zou allemaal toeval kunnen zijn maar vorig jaar oktober is precies hetzelfde gebeurd. Melding dat er niemand thuis was en de bus komt gewoon langrijden.

Klacht ook bij DPD ingediend.

03.12.2019 14:09 Veenendaal (NL)
Door chauffeur geleverd bij Pickup parcelshop.
Levering algemene neerzettoestemming.
03.12.2019 08:44 Veenendaal (NL)
Onderweg voor uitlevering.
02.12.2019 19:33 Veenendaal (NL)
We hebben je pakket niet volgens afspraak kunnen bezorgen. Onze excuses hiervoor.
Verandering adres.
02.12.2019 14:51 Veenendaal (NL)
Afleverpoging was niet succesvol.
Geen acceptatie van goederen afhaling .
02.12.2019 08:57 Veenendaal (NL)
Onderweg voor uitlevering.
29.11.2019 19:17 Veenendaal (NL)
We hebben je pakket niet volgens afspraak kunnen bezorgen. Onze excuses hiervoor.
Onjuiste adresgegevens ontvanger.
29.11.2019 12:17 Veenendaal (NL)
Afleverpoging was niet succesvol.
Onjuiste adresgegevens ontvanger.
29.11.2019 08:44 Veenendaal (NL)
Onderweg voor uitlevering.
29.11.2019 04:52 Veenendaal (NL)
Op het depot

Gewenste Oplossing:

Als ik nooit meer wat geleverd krijg via DPD.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DPD in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DPD een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DPD

Heeft op 05 december 2019 om 13:03 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Gert-Jan,

Bedankt voor het melden van je klacht. Ik vind het vervelend om te vernemen dat de levering van jouw pakket niet is gelopen als verwacht. Helaas is het pakketnummer die we van jou hebben ontvangen niet correct.

Graag vernemen wij van jou jouw 14-cijferige pakketnummer en een korte omschrijving van jouw klacht via een van onze eigen officiële​ kanalen, zodat wij jouw klacht in behandeling kunnen nemen en jou zo goed mogelijk verder kunnen helpen.
Dit kan via een contactformulier voor ontvangers via onze website of via een privébericht op onze twitter of facebook pagina.​

Met vriendelijke groet,
Customer Service DPD​​​​​​​​​

Alle klachten die gemeld zijn door GJBRP
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM